Sesja zdjęciowa ze zwierzakiem

Sesja plenerowa ze zwierzakiem w Jaśle

Kochasz zwierzęta? Uwielbiasz spędzać czas ze swoim pupilem? Sesja plenerowa z pupilem to niepowtarzalna i oryginalna pamiątka. Uwiecznię więź, jaka łączy Cię z Twoim kotkiem, pieskiem, liskiem i innym zwierzęciem.
Podczas sesji będziecie się świetnie bawić. Sfotografuję Wasze emocje i przyjaźń. Sesja zawiera plenerowe zdjęcia zwierzaka wraz z właścicielem, ale też i samego pupila. W sesji może wziąć udział pies, kot, królik, koń lub inne, kochane przez Was zwierzę.


Sesja plenerowa z pupilemJeśli marzysz o sesji z Twoim kudłatym przyjacielem, to zapraszam do kontaktu.

Wykonując sesje zdjęciowe ze zwierzakiem, zawsze dbam o to, by czuły się bezpiecznie. Sesja odbywa się w swoim rytmie, tak by każdy zwierzak mógł na spokojnie zaadoptować się do nowej sytuacji. Fotografie, które powstają podczas sesji, są zapisem Waszych emocji. Dzięki temu przez długie lata będziecie cieszyć się z profesjonalnie uwiecznionych kadrów.
Długość sesji ściśle związana jest z charakterem pupila. Są zwierzaki, które wymagają więcej czasu, by swobodnie czuć się na planie. Nie martwicie się. To nie jest dla mnie żadna przeszkoda.

Miejsce sesji i jej dokładny przebieg ustalamy indywidualnie. Sesje wykonuję na terenie Jasła i okolic.

Fotografuję w parkach, w lasach, czy też innych ustalonych z Wami miejscach. Mam też swoje plenerowe perełki, dlatego zawsze podczas naszych wcześniejszych konsultacji służę pomocą.

Zapraszam Cię na fotograficzny plener z Waszym pupilem. Obiecuję, że zrobimy wyjątkowe zdjęcia.


Sesja plenerowa ze zwierzakiem w Jaśle

Sesja plenerowa ze zwierzakiem w Jaśle

Czy można kupić voucher na sesję zdjęciową z pupilem?

Jeśli tylko zdecydujesz się na zakup sesji plenerowej z pupilem dla bliskiej ci osoby, to tak naprawdę już jeden kok dzieli Cię od sukcesu. Podczas konsultacji ze mną ustalimy dokładne szczegóły. Wybierzesz pakiet, który cię interesuje. Podstawową ofertę można modyfikować, gdyż wszystko zależy od Twoich oczekiwań.
Voucher możesz otrzymać w wersji elektronicznej bądź papierowej.

Umów się na sesję zdjęciową ze swoim pupilem!
Piękne i wyjątkowe zdjęcia Twojego zwierzaka są na wyciągniecie ręki. Nie zwlekaj! Zapraszam do kontaktu!

SESJA ZDJĘCIOWA Z PUPILEM

 

Sesja zdjęciowa z pupilem

Informacje

Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje zdjęciowe.

Pełne magii świąteczne portrety.