Dlaczego warto zabrać dziecko na sesję komunijną?

Wraz z nadejściem maja rozpoczynamy maraton sesji komunijnych. Kwitnące bzy, słoneczko, zazielenione drzewa, to wszystko jest cudownym tłem do komunijnych zdjęć. Takie sesje wykonujemy w białym tygodniu, a nawet w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Zależy od waszych potrzeb.

Sesja komunijna bardzo często wykupywana jest w postaci vouchera, którym obdarowujecie dziecko komunijne. Zdjęcia komunijne to idealne podsumowanie i uwiecznienie tak ważnej chwili w życiu młodego człowieka. Portret dziecka, ujęcia z rodzicami to wyjątkowa pamiątka.

SESJE KOMUNIJNE W PLENERZE

Fotografie komunijne wykonywane są z niezwykłą dbałością, subtelnością. Wszystko po to, by w należyty i piękny sposób uwiecznić tak ważny dzień w życiu dziecka.
Natura, która w maju jest najpiękniejsza, stanowi idealne tło do zdjęć, pięknie komponuje się z białym strojem oraz wszelkimi dodatkami w stylizacji.
Pamiętajcie, że fotografie komunijne możecie wykonać zarówno w dniu komunii, jak i innym dogodnym dla was terminie.
Podejmując decyzję o przyjściu na sesję komunijną, fundujecie sobie niezapomnianą pamiątkę na długie lata. Odbitki, fotoksiążki to również świetne prezenty dla najbliższych, którzy w tym dniu towarzyszyli wam i waszemu dziecku.

Sesja komunijna to doskonała pamiątka

Image
Image
Image

Możecie zakupić sesję komunijną w szerokiej gamie pakietów.
-odbitki
-fotoksiążki
-portrety na płótnie.

Wykonując sesje komunijne, gwarantujemy profesjonalną obsługę i niepowtarzalne ujęcia. Zapewniamy najwyższej jakości zdjęcia, a dostrzegając detale, przygotowujemy pamiątkę na długie lata.

SESJA ZDJĘCIOWA Z PUPILEM

 

Sesja zdjęciowa z pupilem

Informacje

Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje zdjęciowe.

Pełne magii świąteczne portrety.