Featured

O mnie

DPP 10Fotografia to moja pasja. o mnie 1
Zabawa z obrazem, kadrem, światłem to sposób, w jaki spędzam każdą wolną chwilę. 
Każdy gest, uśmiech, sposób poruszania się uwieczniony na zdjęciu ma ,,magiczną moc”, a ta z kolei wyzwala u mnie ciągłą chęć fotografowania. Nigdy nie mam dość :)
Często kilka zdjęć, które na pierwszy rzut oka są do siebie podobne, po uwzględnieniu szczegółów różnią się. Najgorzej jest z selekcją zdjęć. Może uznacie to za banał, ale każda fotka – bez wyjątku – ta bardziej lub mniej udana stanowi wartość sentymentalną i jest dla mnie równie ważna.
Strona www.wobiektywie mamy powstała z miłości do fotografii tych najmniejszych, najbardziej wymagających i zasługujących na wszystko co najlepsze. Uwielbiam fotografować dzieci od pierwszych dni ich życia. W mojej galerii znajdziecie zdjęcia modeli i modelek w różnym wieku. Fotografie wykonuję w zaciszu Waszego domu, u mnie w studio oraz w plenerze. Każda sesja jest inna. Staram się tak dobierać gadżety by mały model, modelka czuli się wyjątkowo. W każde zdjęcie wkładam ogrom serca i wykonuje je starannie. Chcę w ten sposób zatrzymać chwile dla Was :)
 
Na facebooku  i instagramie powstały moje profile, gdzie na bieżąco pojawiają się nowości :)
Zapraszam Was do siebie.
 :)
 

SESJA ZDJĘCIOWA Z PUPILEM

 

Sesja zdjęciowa z pupilem

pasek dolny

Informacje

Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje zdjęciowe.

Pełne magii świąteczne portrety.