Sesje dziecięce w plenerze

Sesje dziecięce w plenerze dają cały wachlarz możliwości. Dzieci czują się swobodnie, a tematyka zdjęć jest różnorodna. Indywidualne portrety dziecka, ujęcia z rodzicami jest tego mnóstwo.

Co wliczone jest w cenę sesji plenerowej:
- długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi
- indywidualne podejście do klienta
- wysokiej jakości produkty
- niepowtarzalny charakter zdjęć
- profesjonalny sprzęt.


Sesje dziecięce i rodzinne w Jaśle


Zapraszam na sesje dziecięce w plenerze mieszkańców takich miast jak: Jasło, Krosno, Gorlice, Rzeszów, Strzyżów oraz pozostałych miejsc na Podkarpaciu.

Sesja zdjęciowa to wyjątkowe wydarzenie, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. Dobrane kolorystycznie do pory roku ubrania sprawdzą się idealnie. Koronki, styl boho, jeans, sukienki itp. Tak naprawdę to od Was w dużej mierze zależy cała stylizacja. Ja mogę jedynie pomóc w jej wymyśleniu. Najważniejsze, żebyście czuli się swobodnie i byli po prostu sobą. Wówczas wychodzą najpiękniejsze zdjęcia. Bez zbędnego stresu i skrępowania.

Sesja dziecięca w Jaśle i okolicach

Jeśli nie przepadacie za zdjęciami w studio, to opcja sesji w plenerze jest doskonałym rozwiązaniem dla Was. Zdjęcia na łonie natury to zawsze idealny sposób na uwiecznienie chwili.
Gdy dzwonicie do mnie, często mówicie, że nie macie pomysłu na sesję zdjęciową w plenerze. Spokojnie. Zawsze służę pomocą i posiadam kilka sprawdzonych miejsc, w które z ogromną przyjemnością wybiorę się z Wami.

Sesja plenerowa w lesie

Uwielbiam las. Zieleń działa na mnie kojąco i w taki też sposób na leśne spacery reaguje większość z Was. Sesja plenerowa w lesie daje dużo swobody, jak i dyskrecji, jednym słowem brak tłumów gapiów. Spacer leśną ścieżką, zbieranie liści czy też innych leśnych skarbów, w które chętnie zaangażują się dzieci, będzie idealnym tłem do zdjęć.


Przeczytaj także: Sesja zdjęciowa ze zwierzakiem


Sesja dziecięca na kwitnącej łące


Takie szaleństwo zdecydowanie zarezerwowane jest na przełom wiosny i lata. Z przyjemnością uwiecznię dla Was czas spędzony na kwitnącej polanie. Co powiecie na piknikową sesję zdjęciową?
Chcę podkreślić, że żaden malec nie będzie się nudzić. Znajdzie się coś dla lubiących plecenie wianków oraz dla chcących np. poodbijać piłką lub puszczać bańki mydlane.


Moje doświadczenie w fotografowaniu dzieci i ich rodzin ukierunkowało mnie na to, by pracując z Wami zwracać uwagę przede wszystkim na Was i Wasze wzajemne relacje. Fotografie, które otrzymacie to Wasza autentyczna historia.

Jeśli lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, to opcja sesji plenerowych jest doskonałym rozwiązaniem dla Was. Bardzo chętnie wybiorę się z Wami w plener i przyjemnością zrealizuję Wasze zdjęciowe marzenia.

SESJA ZDJĘCIOWA Z PUPILEM

 

Sesja zdjęciowa z pupilem

Informacje

Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje zdjęciowe.

Pełne magii świąteczne portrety.