Sesja fotograficzna na roczek. Dlaczego warto ją wykonać?

Sesja roczkowa

Dlaczego warto wykonać sesję roczkową?
Zapytaj o termin

Fotografia noworodkowa i dziecięca Jasło, Krosno, Rzeszów

Sesja na roczek

Pierwsze urodziny Twojego Maluszka to przełomowe wydarzenie. Z raczkującego Słodziaka, Twoja pociecha zaczyna zwiedzać i testować otoczenie.
Dwanaście miesięcy to czas wielu zmian w rozwoju Twojego dziecka. Pamiętasz, że całkiem niedawno widziałyśmy się na sesji noworodkowej, później na półrocznej, a teraz nadszedł czas na roczkową.

Roczek to szczególne wydarzenie w życiu całej rodziny. Dlatego bez dwóch zdań zasługuje na uwiecznienie.

To niesamowite, jaki piękny wpływ na nasze życie mają takie właśnie spotkania na sesji fotograficznej. Cieszę się, że wielu z was podczas sesji roczkowej decyduje się na fotoksiążki, portrety na płótnie czy też dodatkowe odbitki.
Jestem przekonana , że uchwycone przeze mnie kadry pozwolą Wam, za każdym razem, gdy na nie spojrzycie, dotknąć wspomnień i przeżyć je na nowo. To taki przywilej fotografa, że z czasem zdjęcia szlachetnieją i stają się coraz cenniejsze.

Oferta plenerowej sesji roczkowej Jasło
Sesje roczkowe Jasło

Podczas sesji noworodkowej gwarantuję profesjonalną obsługę i niepowtarzalne ujęcia. Dostrzegając każdy, nawet najmniejszy detal, dbam o to, by zdjęcia były najwyższej jakości. Wasz komfort jest dla mnie najważniejszy. Do każdej sesji podchodzę z zaangażowaniem i oddaniem. Czas trwania sesji uzależniony jest od Dzieciątka. To Ono dyktuje mi warunki pracy. Jeśli Maluszek jest głodny – karmimy, gdy chce się przytulać – tulimy ile trzeba :)

Fotografia roczkowa Jasło

Oferta fotografii roczkowej

Jakie są pakiety na sesję roczkową?

W ofercie znajdziecie dwa główne pakiety, które można w dowolny sposób modyfikować i rozbudowywać.

Pakiet podstawowy

15 wyselekcjonowanych i starannie obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej oraz w wydruku na jedwabistym papierze, w formacie 15x21 cm.

Pakiet z fotoksiążką

Fotoksiążka z 28 stronami, na których znajdziecie kompozycje z 30 zdjęć plus te zdjęcia w wersji elektronicznej.

Opcje dodatkowe:

- portrety na płótnie
- wydruki w dużych formatach

Wybierając moje usługi bądźcie pewni, że dołożę wszelkich starań i dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu sprawię, że pierwsze urodziny Waszego dziecka zostaną w odpowiedni sposób uwiecznione.

SESJA ZDJĘCIOWA Z PUPILEM

 

Sesja zdjęciowa z pupilem

Informacje

Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje zdjęciowe.

Pełne magii świąteczne portrety.