Featured

Jak wygląda sesja noworodkowa?


Sesja noworodkowa Jasło

Kiedy wykonać sesję noworodkową?

Sesję noworodkową najlepiej wykonać do 14 dnia życia Maluszka. Jest to etap życia, w którym Wasze Dzieciątko większość czasu śpi. Jego ciało jest na tyle elastyczne, że umożliwia swobodne jego pozycjonowanie i dodatkowo nie przeszkadza Mu w spaniu.

Wieloletnia praca z Noworodkami pozwoliła mi zyskać doświadczenie, dzięki któremu Wasze Maleństwo jest bezpieczne podczas sesji. Wiem co zrobić, by uchwycić niepowtarzalne gesty i spontaniczne uśmiechy Noworodka. Wertując moją GALERIĘ ZDJĘĆ noworodków z pewnością zauważyli Państwo, że każdy Maluszek jest w indywidualny i niepowtarzalny sposób układany do zdjęć. Wszystko po to, by każda fotografia była wyjątkowa.


Fotografia noworodkowa Jasło


W brzuszku mamy Maluszek przyjmował najwygodniejszą pozycję, która dawała Mu poczucie bezpieczeństwa. Noworodki po urodzeniu szukają właśnie takich, zbliżonych pozycji podczas spania.
Nigdy nie narzucam Maluszkowi pozycji, które są dla niego niewygodne. Zawsze staram się układać go w taki sposób, by czuł się błogo i wyjątkowo. To dla mnie priorytet podczas wykonywania swojej pracy.

Prostota, subtelność, delikatność
Sesja noworodkowa ma za zadanie pokazać Małego Człowieka i bijącą od niego aurę naturalności, delikatności i świeżości. Proste zdjęcia, w których skupiam się na Noworodku są najbardziej popularne i pożądane u Moich odbiorców.
Maluszek jest w centrum uwagi – stanowi pierwszy plan. Staram się w taki sposób przygotowywać rekwizyty i dodatki, by w żadnym wypadku nie przytłoczyły one  Maluszka.

Czas, w którym trzymam w rękach cały Wasz świat jest dla nie równie wyjątkowy co dla Was. Musicie mi uwierzyć na słowo :) To praca szczególna pod każdym względem i kocham to robić!

Sesje noworodkowe wykonujemy na terenie Jasła, ale jest możliwość dojazdu do klienta. Te kwestie są indywidualnie ustalane.

Kiedy zarezerwować sesję noworodkową?
W sprawie sesji noworodkowej najlepiej jest kontaktować się ze mną jeszcze podczas ciąży. Przedstawię dokładnie jak będzie ona wyglądać i nakreślimy przybliżony termin jej wykonania. Oczywiście terminy porodów lubią płatać figle, dlatego zawsze zostawiamy pewne widełki czasowe jeśli chodzi o termin.


Droga Mamo!
Czas ciąży to wyzwanie zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. Za kilka miesięcy, tygodni, dni do Waszej rodziny dołączy Mały Cud.
Z pewnością jesteś zestresowana, bo to nowe doświadczenia i wiele nieprzewidywalnych rzeczy wydarzy sie w Twoim życiu.
Z jednej strony przebierasz nóżkami z radości, a z drugiej strony zastanawiasz się, czy podołasz, czy będziesz wiedzieć co robić.

Chciałabym Cię uspokoić. Jesteś najlepszą Mamą, jaką mogło wymarzyć sobie Twoje Dzieciątko. Ze wszystkim sobie świetnie poradzisz, tylko musisz w to uwierzyć.

Dasz sobie radę!

Wraz z porodem każda z nas dostaje od losu coś, czego nie jestem w stanie określić słowami. To ,,coś” pomoże Ci w wypełnieniu tej niezwykle istotnej misji, jaką jest bycie mamą.
Trzymam za Ciebie kciuki! Wiedz jedno: Jesteś wyjątkowa!

Ściskam Ciebie i Twoje Maleństwo!
Do zobaczenia na sesji noworodkowej :)


Fotografia noworodkowa w Jaśle

SESJA ZDJĘCIOWA Z PUPILEM

 

Sesja zdjęciowa z pupilem

Informacje

Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje zdjęciowe.

Pełne magii świąteczne portrety.