Fotograf na chrzcie świętym

Fotograf w dni Chrztu Świętego

„Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka” 

W życiu każdej rodziny, niewątpliwie jedną z wyjątkowych i ważnych chwil, jest dzień Chrztu Świętego. Takie właśnie urywki z naszego życia zasługują na uwiecznienie. To dzięki pięknej fotografii będziemy mieć możliwość po latach wrócić do tego dnia i powspominać.

Reportaż w dniu chrztu rozpoczynamy od przygotowań, podczas których dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy. Zawsze zwracamy uwagę na ważne detale, które z przyjemnością fotografujemy. Świeca, ubranko do chrztu, buciki i inne elementy na pewno znajdą się na fotografiach.
Moment ubierania Maluszka to również cały wachlarz emocji. Wasze rozmowy, gesty, dotyk... chcemy, by zostały zapisane na zdjęciach.

Podczas uroczystości chrztu w kościele pamiętajcie, by zachowywać się naturalnie. Posiadamy również zaświadczenie z kurii, które uprawnia do fotografowania uroczystości kościelnych. Po uroczystości najczęściej fotografujemy Waszych najbliższych z Maleństwem. Oczywiście wszystko jest indywidualnie ustalane.

Efektem końcowym naszej pracy jest przygotowanie dla Was pięknej fotoksiążki w skórzanej oprawie. Zawarte w niej kompozycje ze zdjęć będą cudowną pamiątką na długie lata. Fotoksiążka to solidny i najwyższej jakości produkt. Tak naprawdę bez tych dwóch aspektów nie byłoby mowy o konkretnej i profesjonalnie przygotowanej fotoksiążce. Zachowana szczegółowość zdjęć wraz z odwzorowaniem kolorów to gwarancja najwyższej jakości fotoksiążki. Więcej informacji o fotoksiążce przeczytacie TUTAJ

Fotograf na Chrzest Święty


Fotograf na Chrzest Święty


Sesja zdjęciowa w dniu chrztu


Sesja zdjęciowa w dniu chrztu

SESJA ZDJĘCIOWA Z PUPILEM

 

Sesja zdjęciowa z pupilem

Informacje

Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje zdjęciowe.

Pełne magii świąteczne portrety.