Featured

W ,,zaczarowanym ogrodzie"

DPP 48

Salon, niczym zaczarowany ogród, obfitujący w przecudne kształty, kolory, na które spada delikatny strumień światła. Taki oto widok ukazał się mym oczom, gdy odwiedziłam p. Alicję. Z minuty na minutę coraz bardziej dochodziłam do wniosku, że każda rzecz, której dotykam, na którą patrzę mogłaby opowiedzieć mi inną historię.
Wystarczy spojrzeć na bombki, stroiki by dojść do wniosku, że tu nie ma mowy o przypadku. Wszystko dobrane jest i skomponowane ze sobą idealnie. Nie sposób określić tą różnorodność faktur, kombinację kolorów. Całość bez większego przepychu, za to z nutką fantazji.
Osobiście jestem zachwycona każdym przedmiotem. Pani Alicja Antonik to artystka ludowa z Jasła, która z naturalnych produktów tj. sznurek, suszone owoce, korek, drewno itp. potrafi wyczarować prawdziwe dzieła sztuki.
Przed nami najpiękniejsze święta w roku - Boże Narodzenie, czas kiedy obdarowujemy swoich bliskich wyjątkowymi prezentami. Kochani jeśli nie macie pomysłu na prezent, a kochacie rękodzieła, to cudeńka p. Alicji są idealnym rozwiązaniem. Ja osobiście cieszę się ogromnie, że mogłam uwiecznić je na fotografiach :)
Zobaczcie kilka z nich... :)

a


DPP 4 2


DPP 7


DPP 12


DPP 23


DPP 27


DPP 34


DPP 43


DPP 52


DPP 62


DPP 72


DPP 93


DPP 94


SESJA ZDJĘCIOWA Z PUPILEM

 

Sesja zdjęciowa z pupilem

pasek dolny

Informacje

Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje zdjęciowe.

Pełne magii świąteczne portrety.