Chwile warte wspomnień

Kilka słów o sesjach...

Sesje noworodkowe i dziecięce

Fotografia noworodkowa i dziecięca to typ sesji, które uwielbiam. W każde spotkanie wkładam całe swoje serce. 


 MG 1576Sesje noworodkowe wykonuję u Was w domu lub u mnie w studio. Wasz komfort jest dla mnie najważniejszy. Do każdej sesji podchodzę z zaangażowaniem i oddaniem.

 Czas trwania sesji uzależniony jest od Dzieciątka. To Ono dyktuje mi warunki pracy. Jeśli Maluszek jest głodny –     karmimy; gdy chce się przytulać – tulimy ile trzeba :)

 Sesję noworodkową najlepiej wykonać do 14 dnia życia Maleństwa. Pierwsze dwa tygodnie życia, to okres, kiedy  większość  czasu Ono przesypia. Jego ciało, ze względu na swą elastyczność pozwala na ułożenie Go w dowolny,  bezpieczny sposób,  co nie przeszkadza Mu w spaniu.

 

 

 

 

DPP 201Sesje dziecięce wykonuję głównie w studio i w plenerze. Nasze spotkanie to wspólna zabawa. To ma być czas, w którym Wasza Pociecha otworzy się, a współpraca ze mną na planie zdjęciowym stanie się zwykłą formalnością. 

Gdy kropi deszcz – skaczemy po kałużach. Kiedy trzeba pozować leżąc na trawie – leżę i ja :)
Za cel stawiam sobie przede wszystkim nawiązanie więzi z Malcem. Chcę by wiedział i czuł, że razem świetnie się bawimy; przy okazji tworząc niezwykłą pamiątkę w postaci zdjęć.

 Pamiętajcie!

 Poświęcę Wam tyle czasu i swojej uwagi, ile będzie trzeba.
 Posiadam sporo gadżetów, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

sesje brzuszkowe

 

 

Sesje ciążowe
Ciąża to dla każdej kobiety niesamowity czas przemian, nie tylko tych zewnętrznych ale i wewnętrznych. Nosi w sobie drugie życie i to jest wspaniałe. Czas ten jednak szybko mija – te 9 miesięcy to niczym jeden dzień. Warto zatrzymać te chwile, by móc później nieustannie do nich wracać przewracając karty albumu. Będzie mi niezmiernie miło, gdy obdarzysz mnie swoim zaufaniem i pozwolisz sfotografować Ciebie i kwitnące w Tobie nowe życie.

 

 

 

 DPP 215Sesje rodzinne

 Nie ma nic wspanialszego, jak móc udokumentować Waszą rodzinkę. Gdy jesteście na planie w komplecie, możemy  zdziałać cuda. Przytuleń, całusków, uścisków - ,,różności” nie ma końca i to jest właśnie takie niezwykłe :) Uwielbiam  Waszą bliskość, spontaniczność :)

 

 

 

***

CENNIK

W mojej ofercie znajdziecie jeden podstawowy pakiet, do którego można w sposób dowolny dobierać opcje dodatkowe. Podane ceny obowiązuję na terenie Jasła, dojazd za Jasło wiąże się z dopłatą.

Pakiet podstawowy
Otrzymujecie Państwo 15 wyselekcjonowanych i starannie obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wydruku na jedwabistym papierze, w formacie 15x21 cm. Zdjęcia zapakowane są w ręcznie robione pudełeczko. Na płycie CD znajdują się dwa foldery. Jeden zawiera pliki o wysokiej rozdzielczości gotowe do wywołania. W drugim znajdziecie pliki opatrzone moim logo – służą one do publikacji w internecie.
Ważne!
W internecie można publikować jedynie pliki z moim logo. Dodatkowo na płycie CD czeka na Was fotograficzna niespodzianka :)

Sesja noworodkowa i dziecięca
Sesja ciążowa
Sesja rodzinna

 

Opcje dodatkowe:

- portrety na płótnie

- fotoksiążki

- wydruki w dużych formatach

- fotoobrazy 

- i inne

Promocja!
Przy zakupie sesji ciążowej – rabat 20% na sesję noworodkową. Rabat nie obejmuje opcji dodatkowych – jedynie pakiet podstawowy.

Zapraszam Was do siebie :) 

Polecam również mój profil na facebooku oraz instagramie :) 

Informacje

Święta i zimowa aura zagościły w moim studio.

Piękne świąteczne aranżacje, bajkowe scenerie czekają na Was.

Serdecznie zapraszam na świąteczne sesje zdjęciowe.